Artero Level Shaver Head

Brand: Artero

Lek 4,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Level Shaver HeadKoke me 2 tehe, zevendesuese per makinen Level.Tehu ne ngjyre Gold.Mirembajtja dhe jetegjatesia e makinesVaj mineral: Aplikoni 2 pika midis dhembeve dhe thikes me makinen duke punuar,dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.Makines pasi i pastrohen qimet, duhet... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Level Shaver Head
Koke me 2 tehe, zevendesuese per makinen Level.
Tehu ne ngjyre Gold.
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines
Vaj mineral: Aplikoni 2 pika midis dhembeve dhe thikes me makinen duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop