Artero Legacy Machine

Brand: Artero

Lek 9,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Legacy Cordless ClipperMakine qethje me dhe pa Kordon Bateri Litium Koha perdorimit: Fuqia 8W 5200 RPM - 300 minuta 6000 RP - 240 minuta Fuqia 8 W Voltazhi 100-240 V Shpejtesia 2 Pesha shume e lehte 285 gr Permasat... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Legacy Cordless Clipper
Makine qethje me dhe pa Kordon

 • Bateri Litium
 • Koha perdorimit:
 • Fuqia 8W
 • 5200 RPM - 300 minuta
 • 6000 RP - 240 minuta
 • Fuqia 8 W
 • Voltazhi 100-240 V
 • Shpejtesia 2
 • Pesha shume e lehte 285 gr
 • Permasat 185 x 50 x 50 mm
 • Rezistente
Perfshin
 • 8 Krehera 1.5 (A) / 3/4.5 (B) / 6/10/13/16/19 mm
 • Revista
 • Vaj Mineral
 • Thike
 • Furçe pastrimi
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines 
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis thikave me makinen duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.
Kujdesi per thikat e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop