ARTERO HAIR STYLER EUPHORIA INFRARED

Brand: Artero

Lek 13,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Hair Styler Euphoria Infrared Pjaster me pllaka ekstra te gjera qeramike dhe turmaline.Teknologji infra te kuqe per kujdesin e flokeve.Ngrohje homogjene e shpejte e pllakave.Eliminon elektricitetin statik, shton shkelqim dhe butesi.Drejtim... Lexo me shume

Mbaruar
Artero Hair Styler Euphoria Infrared

Pjaster me pllaka ekstra te gjera qeramike dhe turmaline.
Teknologji infra te kuqe per kujdesin e flokeve.
Ngrohje homogjene e shpejte e pllakave.
Eliminon elektricitetin statik, shton shkelqim dhe butesi.
Drejtim me i shpejte, pllaka te rreshqitshme dhe rezultate me te mira.
Projektuar per te krijuar onde, kaçurrela,per te shtuar volum dhe sigurisht per te drejtuar floket.
I pershtatshem per trajtime me keratin.
Pllaka me gjeresi 3.5cm.
I mbajtur floket te hidratuar.
Karakteristikat

 • Temperature e rregullueshme nga 100ºC deri ne 230ºC.
 • Temperaturat e rekomanduara:
 • 180ºC per floke delikate.
 • 200ºC per floke rezistente.
 • Trajtime me keratin 230ºC.
 • Kabull rrotullues 360º duke shmangur formimin e nyjeve.
 • Dizajn ergonomik i rrumbullakosur dhe i bute ne prekje.
 • Benefitet
 • Floke te mendafshte dhe plot shkelqim
 • Pershpejton hidratimin e flokeve
  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop

  Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
  Vleresoni Transportin
  Shto nje kupon

  Vleresoni Transportin

  Shto nje kupon

  Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes