ARTERO HAIR GRIP 6pcs

Brand: Artero

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Artero Hair Grip 6pcs I pershtatshem per ndarjen e flokeve gjate prerjes Vendoset dhe hiqet lehte Riperdoren Nuk demtoje floket... Lexo me shume

Mbaruar
Artero Hair Grip 6pcs
I pershtatshem per ndarjen e flokeve gjate prerjes
  • Vendoset dhe hiqet lehte
  • Riperdoren
  • Nuk demtoje floket
  • Perdorini vetem ne floke te thate
Permban 6 cope: 2 te kuqe, 2 blu dhe 2 te zeza
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ARTERO HAIR GRIP 6pcs

Lek 1,800.00