Artero Hair Clipper Poker Mini

Brand: Artero

Lek 16,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Makine profesionale per prerje flokesh per stiliste dhe berbere me thike profesionale T Funksionon me dhe pa kordon Bateri- Li-Ion Fuqia - 5W Motorri / Rrotullues RPM -6000 Shpejtesia- 1 Pesha 217 gr Permasat 153 x 48 x 36 mm Koha... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Makine profesionale per prerje flokesh per stiliste dhe berbere me thike profesionale T
 • Funksionon me dhe pa kordon
 • Bateri- Li-Ion
 • Fuqia - 5W
 • Motorri / Rrotullues
 • RPM -6000
 • Shpejtesia- 1
 • Pesha 217 gr
 • Permasat 153 x 48 x 36 mm
 • Koha e perdorimit 3ore
 • Koha e karikimit 2ore
 • Buze e tehut te drejte 0,1 - 0,2 mm
 • Me bashkangjitje 2 /3 / 4mm
 • Tensioni 100 – 240 V
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis dhembeve te tehut me makinen duke punuar,
dhembet e tehut drejtuar me koke poshte . Makines pasi i pastrohen qimet, duhet tevendoset ne çanten e saj
per te shmangur demtimet. Kujdesi per tehun e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me vajin Artero
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur. 
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme me te njejtin sherbim.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop