ARTERO GRAPHITE 33MM BRUSH

Brand: Artero

Lek 2,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Graphite Brush 33mmFurça profesionale te vecanta te perbera me qime grafiti dhe ionic, speciale per tepercjelle nxehtesine ne maksimum: Pershpejton tharjen Zvogelon elektricitetin statik Shton shkelqim ne floke. E punuar zig zag me qime naylon. Shume mire te menaxhueshme dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Graphite Brush 33mm
Furça profesionale te vecanta te perbera me qime grafiti dhe ionic, speciale per te
percjelle nxehtesine ne maksimum:

  • Pershpejton tharjen
  • Zvogelon elektricitetin statik
  • Shton shkelqim ne floke.
  • E punuar zig zag me qime naylon.
  • Shume mire te menaxhueshme dhe te buta ne kontakt me lekuren
  • E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.
  • 33cm

Graphite Brush vjen me permasat: 53 - 43 - 33 - 25 -16 mm

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop