ARTERO GRAPHITE 25MM BRUSH

Brand: Artero

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Graphite Brush 25mmFurça profesionale te vecanta te perbera me qime grafiti dhe ionic, speciale per tepercjelle nxehtesine ne maksimum: Pershpejton tharjen Zvogelon elektricitetin statik Shton shkelqim ne floke. E... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Graphite Brush 25mm
Furça profesionale te vecanta te perbera me qime grafiti dhe ionic, speciale per te
percjelle nxehtesine ne maksimum:

  • Pershpejton tharjen
  • Zvogelon elektricitetin statik
  • Shton shkelqim ne floke.
  • E punuar zig zag me qime naylon.
  • Shume mire te menaxhueshme dhe te buta ne kontakt me lekuren
  • E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.
  • 25 cm

Graphite Brush vjen me permasat: 53 - 43 - 33 - 25 -16 mm

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes