ARTERO GOLD MOJITO TRAVEL HAIRDRYER

Brand: Artero

Lek 2,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Gold Mini Travel Hair Dryer ArteroTharese flokesh e fuqishme praktike, komode, e vogel qe nuk ze vend ne valixhen tuaj.Artero ka menduar per ata qe udhetojne dhe duan qe floket e... Lexo me shume

Mbaruar
Gold Mini Travel Hair Dryer Artero
Tharese flokesh e fuqishme praktike, komode, e vogel qe nuk ze vend ne valixhen tuaj.
Artero ka menduar per ata qe udhetojne dhe duan qe floket e tyre te jene perfekt.
  • Fuqia 1000 W
  • E pershtatshme per te gjitha tipet e flokeve
  • Paketim praktik dhe komod per udhetime
  • Doreze kompakte dhe e palosshme
  • E lehte ne peshe 300gr dhe e vogel (11cm x 8cm x 18cm)
  • Temperatura maksimale 100 grade
  • Voltazhi 220-240
Perfshin
  • Koken
  • Difuzorin
  • Mbeshtjellesen per udhetim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes