Artero Ge-Bion 17 Flexible Vent

Brand: Artero

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Ge-Bion 17 Flexible VentFurçe speciale profesionale per tharje te shpejte, krehje te lehte dheshkelqim te flokeve.Krijuar me GE-BION, nje mineral hibrid unik qe permban Germanium dhe17 lloje te elementeve minerale nga toka. Perfitimet e GE-BION Pastron dhe largon toksinat... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Ge-Bion 17 Flexible Vent
Furçe speciale profesionale per tharje te shpejte, krehje te lehte dhe
shkelqim te flokeve.
Krijuar me GE-BION, nje mineral hibrid unik qe permban Germanium dhe
17 lloje te elementeve minerale nga toka.

Perfitimet e GE-BION

  • Pastron dhe largon toksinat nga lekura e kokes.
  • Shmang tharjen e flokeve.
  • Transmeton jone negative.

Karakteristikat

  • Materiali baze i kreherit GE-BION17.
  • Qimet e derrit te eger dhe najloni.
  • Doreze jo e rreshqitshme.
  • Dhembeza shume te buta te rrumbullakta.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop