ARTERO FLAT TOPPER WHITE

Brand: Artero

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Flat Topper WhiteKreher profesional Artero me udhezues prerje dhe nivel. Projektuar per prerje precize te shpejte dhe te sigurt. Lejon prerje kreative dhe uniforme. Karakteristikat Permban fllusken e nivelit Mund te... Lexo me shume

Mbaruar
Flat Topper White
Kreher profesional Artero me udhezues prerje dhe nivel.
Projektuar per prerje precize te shpejte dhe te sigurt. Lejon prerje kreative dhe uniforme.
Karakteristikat
  • Permban fllusken e nivelit
  • Mund te perdoret me gershere ose makine.
  • Elehte dhe e shpejte ne perdorim
Si ta perdorni
Filloni prerjen nga anet. Vendosni Artero Flat comb ne pozicion vertikal dhe rreshqisni makinen
mbi siperfaqen e flokeve, duke ndjekur formen natyrale te kokes.
Per te bere prerje ne zonen e siperme, vendosni kreherin Artero Flat ne nje pozicion te sheshte,
duke u siguruar qe flluska e nivelit te jete ne qender.
Pritini floket e tepert.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes