ARTERO FLAT BLACK COMB

Brand: Artero

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Flat Topper Black Kreher profesional Artero me udhezues prerje dhe nivel. Projektuar per prerje precize te shpejte dhe te sigurt. Lejon prerje kreative dhe uniforme. Karakteristikat Permban fllusken e nivelit Mund te perdoret me gershere ose makine. Elehte dhe e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Flat Topper Black
Kreher profesional Artero me udhezues prerje dhe nivel.
Projektuar per prerje precize te shpejte dhe te sigurt. Lejon prerje kreative dhe uniforme.
Karakteristikat
  • Permban fllusken e nivelit
  • Mund te perdoret me gershere ose makine.
  • Elehte dhe e shpejte ne perdorim
Perdorimi 
Filloni prerjen nga anet. Vendosni Artero Flat comb ne pozicion vertikal dhe rreshqisni makinen
mbi siperfaqen e flokeve, duke ndjekur formen natyrale te kokes.
Per te bere prerje ne zonen e siperme, vendosni kreherin Artero Flat ne nje pozicion te sheshte,
duke u siguruar qe flluska e nivelit te jete ne qender.
Pritini floket e tepert.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop