Artero Finger Ring Fade Brush

Brand: Artero

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Finger Ring Fade BrushFurçe per nje Fade te persosur dhe te paster. 100% fije derri Mos e perdorni ne mjeker dhe ne floke ne te njejten kohe Doreze plastike. Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Finger Ring Fade Brush
Furçe per nje Fade te persosur dhe te paster.
  • 100% fije derri
  • Mos e perdorni ne mjeker dhe ne floke ne te njejten kohe
  • Doreze plastike.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop