Mbaruar

ARTERO ETERNAL BRUSHLESS HAIR DRYER SILVER 2000W

Brand: Artero

Lek 15,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Artero Eternal Brushless Hair Dryer 2000 WTharese flokesh e fuqishme pa furçe. Me teknologjine e avancuar Ionic,redukton ne maksimum kohen e tharjes. Eternal eshte 60% me e shpejte se thareset tradicionale. Krejtesisht diferencuese nga ana estetike qe kombinon ne menyre perfekte... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Eternal Brushless Hair Dryer 2000 W
Tharese flokesh e fuqishme pa furçe. Me teknologjine e avancuar Ionic,
redukton ne maksimum kohen e tharjes.
Eternal eshte 60% me e shpejte se thareset tradicionale.

 • Krejtesisht diferencuese nga ana estetike qe kombinon ne menyre perfekte me stilin dhe profesionalizmin.
 • Disponon koke dhe difuzor special per rezultat perfekt stilimi
 • Kontrollon ne menyre te rregullt shpejtesine
 • 3 nivele shpejtesie dhe secila prej tyre ka nivel tharje te personalizuar
 • Funksionon dhe me me sistem me ajer te ftohte
 • Speed "ECO" - Shpejtesia 1 redukton konsuminin e energjise

Detaje specifike:

 • Sistemi ION TECH qe eleminon elektricitetin statik dhe anti-frizz
 • Sitem kontrolli i temperatures me Digital LCD
 • Motorr pa furce
 • Fuqia 2000W
 • Shpejtesia 63m3/s
 • Temperatura 3
 • Temperatura maksimale 90grade
 • Pesha 410 gr
 • Niveli i zhurmes 85db
 • Tensioni 220 – 240V
 • Doreze alumini
 • me shume se 8000 ore pune jetegjatesi (40 here me shume se thareset e tjera)
 • Paketim elegante qe e ben dhuraten ideale per miqte tuaj
Perfshin
 • 1 koka 
 • 1 difuzor

  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop