Mbaruar

ARTERO CLIPPER SILVER POKER

Brand: Artero

Lek 18,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Artero PokerMakine qethje profesionale per meshkuj dhe femra Funksionon me dhe pa Kordon Bateria Litium Fuqia 8W RPM 6000 Shpejtesia 1 Pesha 372 gr Permasat 184 x 61 x 48 mm Koha e perdorimit 5ore Koha e karikimit 3ore Thike standarte me... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Poker
Makine qethje profesionale per meshkuj dhe femra
 • Funksionon me dhe pa Kordon
 • Bateria Litium
 • Fuqia 8W
 • RPM 6000
 • Shpejtesia 1
 • Pesha 372 gr
 • Permasat 184 x 61 x 48 mm
 • Koha e perdorimit 5ore
 • Koha e karikimit 3ore
 • Thike standarte me dy pozicione 0,5 - 2mm
 • Bashkangjitur 1,5 / 3 / 4,5 / 6 /10 / 13mm
 • Tensioni 100 – 240V
Perfshin
 • Thika
 • Setin 1,5 / 3 / 4,5 / 6 /10 / 13mm
 • Karikues
 • Vaj mineral
 • Furce pastruese
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines: 
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis dhembeve te thikave me makinen duke punuar,
dhembet drejtuar me koke poshte . Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj
per te shmangur demtimet. Kujdesi per thikat e makines konsiston ne ftohje, 
dezinfektim dhe pastrim me vajin Artero i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur. 
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme. 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop