Artero Clipper Joker

Brand: Artero

Lek 18,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero JokerMakine qethje profesionale per stiliste dhe berbere Funksionon me dhe pa Kordon Bateria Litium Fuqia 8W RPM 6000 Shpejtesia 1 Pesha 372 gr Permasat 184 x 61 x 48 mm Koha e perdorimit 5ore Koha e karikimit 3ore Thike... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Joker
Makine qethje profesionale per stiliste dhe berbere
 • Funksionon me dhe pa Kordon
 • Bateria Litium
 • Fuqia 8W
 • RPM 6000
 • Shpejtesia 1
 • Pesha 372 gr
 • Permasat 184 x 61 x 48 mm
 • Koha e perdorimit 5ore
 • Koha e karikimit 3ore
 • Thike standarte me dy pozicione 0,5 - 2mm
 • Bashkangjitur 1,5 / 3 / 4,5 / 6 /10 / 13mm
 • Tensioni 100 – 240V
Perfshin
 • Thika
 • Setin 1,5 / 3 / 4,5 / 6 /10 / 13mm
 • Karikues
 • Vaj mineral
 • Furce pastruese
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines:
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis dhembeve te thikave me makinen duke punuar,
dhembet drejtuar me koke poshte . Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj
per te shmangur demtimet. Kujdesi per thikat e makines konsiston ne ftohje,
dezinfektim dhe pastrim me vajin Artero i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop