Artero Brush Konik 53mm

Brand: Artero

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Brush Konik 53mmFurçe termike e nivelit te larte per floke te mesem deri ne te trashe.Lehteson menaxhimin e flokeve dhe shkurton kohen e tharjes se tyre. Qeramike, Jonike dhe Antistatike. Forma konike. Trup alumini dhe qeramike. Qime najloni ne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Brush Konik 53mm
Furçe termike e nivelit te larte per floke te mesem deri ne te trashe.
Lehteson menaxhimin e flokeve dhe shkurton kohen e tharjes se tyre.

  • Qeramike, Jonike dhe Antistatike.
  • Forma konike.
  • Trup alumini dhe qeramike.
  • Qime najloni ne forme zigzagu per kapje dhe krehje me te mire te flokeve.
  • Doreze gome.
Konik Brush vjen ne permasat  25mm, 33mm, 43mm, 53mm.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop