ARTERO BLADE 40 - TOP CLASS

Brand: Artero

Lek 4,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Blade 40 Top Class Thike e tipit A5 per makina profesioniste prerje e pajtueshme me marketAndis, Moser, Heineger, Aesculap modeli... Lexo me shume

Mbaruar
Blade 40 Top Class
Thike e tipit A5 per makina profesioniste prerje e pajtueshme me market
Andis, Moser, Heineger, Aesculap modeli Fav5 dhe Fav5 CL. me 0.1 mm
Karakteristika
  • Lartesi e prerjes: 0.1 mm
  • Thika nr: 40
  • Materiali: Hekur
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ARTERO BLADE 40 - TOP CLASS

Lek 4,600.00