Artero Standard Hair Dryer Diffuser

Brand: Artero

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Black Universal DiffuserDifuzor universal. I lehte, praktik dhe shume rezistent me koke universale sikikoni te adaptueshme per cdo tharese. Dizenjuar me material te cilesise shume te larte qe i reziston edhe nxehtesise se larteduke garantuar cilesi maksimale dhe jetegjatesi.Permasat... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Black Universal Diffuser
Difuzor universal. I lehte, praktik dhe shume rezistent me koke universale sikikoni te
adaptueshme per cdo tharese.
Dizenjuar me material te cilesise shume te larte qe i reziston edhe nxehtesise se larte
duke garantuar cilesi maksimale dhe jetegjatesi.
Permasat 150 x 142 cm

  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop