ANTI FRIZZ MIST

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Label.m Anti Frizz MistSpraj i imet hidratues, per krijimin e stilimeve te mendafshta dhe per te lehtesuar menaxhimin e çdo lloje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Label.m Anti Frizz Mist
Spraj i imet hidratues, per krijimin e stilimeve te mendafshta dhe per te lehtesuar menaxhimin e çdo lloje floku.
Pa Sulfat, Paraben apo Sodium Klorid
Me mbrojtes ndaj nxehtesise, anti-frizz dhe me perberes riparues per majat e dyzuara.
Pershpejton tharjen e flokeve duke reduktuar kohen me 35%. Perfekte për floke te holle duke mos i renduar aspak.
Floke te Holle/Normal
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes