ANTI FRIZZ LOTION

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Anti Frizz LotionTrajtim pa shplarje i cili kontrollon dhe ushqen per efekt afatgjate te drejte dhe te mëndafshte. Riparon... Lexo me shume

Mbaruar
Label.m Anti Frizz Lotion
Trajtim pa shplarje i cili kontrollon dhe ushqen per efekt afatgjate te drejte dhe te mëndafshte.
Riparon floket e demtuar dhe i mbron ato ndaj mjeteve te nxehta.
Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid
Perberesit Natyral
  • Ekstraktet e mandarines jeshile –hidratim intensiv, zbutje, freksim dhe mbrojtje te flokut
  • Manaferrat e Zeza – riparon dhe mbron floket nga oksidantet duke ruajtur ngjyren
  • Manaferrat e Dellenjes – forcojne dhe relaksojne fibrat e flokeve anti-frizz pushpurisjes
  • Farat e Vajit të Kikirikut te Maleve – riparojnë, forcojne dhe mbrojnë floket nga nxehtesia
Floke te Ashper/te Trashe
50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ANTI FRIZZ LOTION

Lek 1,900.00