ANTI FRIZZ CREAM

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Anti Frizz CreamZbutje e menjehereshme e flokut, rihidratim dhe riparim i çdo lloj floku. Forcon floket,kunder shpupurisjes per floke... Lexo me shume

Mbaruar
Label.m Anti Frizz Cream
Zbutje e menjehereshme e flokut, rihidratim dhe riparim i çdo lloj floku. Forcon floket,
kunder shpupurisjes per floke te shendetshem dhe me shkelqim te mahnitshem.
Pa Paraben dhe Sodium Klorid
Perberesit Natyral
  • Vaj Baobab – riparon demtimet e flokut, i mbron dhe i jep volumin e kerkuar
  • Ekstrakti i fares se Baobabit- rihidraton floket pa i yndyrosur apo renduar
  • Vaj Buriti – i pasur me vitamin A, hidraton floket, rikthen shkelqimin dhe butesine e flokeve dhe gjallerine
Redukton majat e thata dhe te dyzuara si dhe mbron ndaj nxehtesise.
Floke te Holle/Normal
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ANTI FRIZZ CREAM

Lek 1,900.00