ANTI FRIZZ CONDITIONER

Brand: Label.m

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Label.m Anti Frizz ConditionerBalsam ushqyes dhe hidratues i cili lehteson menaxhimin e flokeve, per floke te mendafshte dhe pa Frizz.Pa Sulfat, Paraben apo Klorid SodiumPerberesit Natyral Ekstrakt i Mandarines se... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,100.00
Mbaruar
Label.m Anti Frizz Conditioner
Balsam ushqyes dhe hidratues i cili lehteson menaxhimin e flokeve, per floke te mendafshte dhe pa Frizz.
Pa Sulfat, Paraben apo Klorid Sodium
Perberesit Natyral
  • Ekstrakt i Mandarines se Gjelber – ushqen intensivisht, freskon dhe mbron floket
  • Manferrat – riparim dhe mbrojtje nga stresi oksidativ per te mbajtur ngjyren
  • Dellenja – forcon dhe relakson fijet e flokut duke eliminuar shpupurisjen
250ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes