ANTI FRIZZ BALM

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Label.m Anti Frizz BalmFormule qe aktivizohet me nxehtesi, rezistente ndaj lagrshtise per floke te trashe, te ashper dhe te pa menaxhueshem. Pershpejton kohen e tharjes.Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium KloridPerberesit... Lexo me shume

Mbaruar
Label.m Anti Frizz Balm
Formule qe aktivizohet me nxehtesi, rezistente ndaj lagrshtise per floke te trashe, te ashper dhe te pa menaxhueshem.
Pershpejton kohen e tharjes.
Pa Sulfat, Paraben dhe Sodium Klorid
Perberesit Natyror
  • Vaj Baobab –riparon demtimet, mbron floket dhe ndihmon në rritjen e volumit
  • Ekstraket e Baobab – rihidraton floket pa i yndyrosur ato
  • Vaj Buriti – I pasur me vitamin A, hidraton floket, rikthen shkelqimin dhe butesine e flokeve.
Redukton majat e dyzuara dhe mbron ndaj demtimeve te nxehtesise
Floke te Ashper/te Trashe
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes