AMERICANA FRAGRANCE

Lek 4,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Americana FragranceLindur nga fryma Amerikane, e fresket si hapesira.Americana, aroma e re nga #AmericanCrew ju çon në destinacionin tuaj përfundimtar.Me... Lexo me shume

Mbaruar
Americana Fragrance
Lindur nga fryma Amerikane, e fresket si hapesira.
Americana, aroma e re nga #AmericanCrew ju çon në destinacionin tuaj përfundimtar.
Me linjat e saj te pastra, aromen e fresket por luksoze,
Americana eshte e perkryer per tu hedhur ne cdo moment
dhe pershtatet lehtesisht ne udhetimin tuaj te jetes.
Benefitet
  • Esenca e agrumeve e shoqëruara me koriandër gjallin spontanitet dhe pasion.
  • Vaji i elemit jep një efekt e tokes. Druri shton një notë të mprehtë mashkullore,
  • ndërsa kashmiri shton ekuilibrin dhe nje ndjenje ngrohtësie.
  • Druri i thatë, patchuli dhe druri i ebony-t shtojnë intrigën dhe joshjen.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

AMERICANA FRAGRANCE

Lek 4,500.00