ULTRAMATTE

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew UltramatteStilon dhe fikson floket duke krijuar pamjen qe deshironi me nje perfundim mat. Formuluar posaçerisht me Panthenol per te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
American Crew Ultramatte
Stilon dhe fikson floket duke krijuar pamjen qe deshironi me nje perfundim mat.
Formuluar posaçerisht me Panthenol per te permirësuar shendetin dhe dendesine e
flokeve. Per fiksim mesatar pa shkelqim.
Perfitimet
  • D-Panthenol: Parandalon renien e flokëve, dhe vepron si ​​hidratues
  • Natriumi PCA: Nxit mbajtjen e lageshtise
  • Benzofenonet: Siguron mbrojtje ndaj UV
  • Hydrolyzed Wheat Protein:Permireson shkelqimin dhe fuksionon si hidratues per floket
  • Akrilates Crosspolymer-3: Ofron kontroll mesatare, me jetegjatesi dhe rezistence
  • Silica: Perberes i bardhe pa peshe qe perdoret per te arritur efektin mat
Perdorimi
Aplikojeni lirshem ne floket e lagur dhe modeloni floket ne formen perfundimtare.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes