SUPERGLUE

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew SupergluePer Stilime me kontroll maksimal dhe shkelqim.E lehte per tu lare duke ruajtur shendetin e flokeve dhe skalpit.Aplikojeni... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Superglue
Per Stilime me kontroll maksimal dhe shkelqim.
E lehte per tu lare duke ruajtur shendetin e flokeve dhe skalpit.
Aplikojeni mbi floke te njome per me shume shkelqim dhe lereni te thahet.
Kontroll fiksues.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

SUPERGLUE

Lek 1,600.00