American Crew Nine Fragrance

Lek 4,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Nine FragnanceKrijuar dhe testuar per tu pelqyer nga 9 ne 10 femra. Nine Fragrance eshte projektuar per nje njeri plot pasion dhe energji, per nje mashkull sensual, te qete dhe plotesisht te parezistueshem.Permban nje arome te lehte molle... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Nine Fragnance
Krijuar dhe testuar per tu pelqyer nga 9 ne 10 femra.
Nine Fragrance eshte projektuar per nje njeri plot pasion dhe energji,
per nje mashkull sensual, te qete dhe plotesisht te parezistueshem.
Permban nje arome te lehte molle per ekuiliber, koriander dhe karafil per thellesi
, myshk dhe qelibar per aromen e drurit.
Benefitet
  • Piper i zi, livando, Bergamot dhe molle.
  • Jasemini, Cistus labdanum, koriander dhe karafil.
  • Patchouli, kedri, dru sandali, qelibar dhe myshk.
75m
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop