Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

American Crew Light Hold Styling Gel | Duo Cosmetics

LIGHT HOLD STYLING GEL

American Crew
Lek 1,400.00
American Crew Light Hold Styling Gel Xhel stilues flokesh me kontroll te lehte dhe shkelqim natyral. Per meshkuj qe kerkojne nje stilim te lehte dhe me pamje te shendetshme.
Nen total: Lek 1,400.00
Ruaj Hiq

American Crew Light Hold Styling Gel

Xhel stilues flokesh me kontroll te lehte dhe shkelqim natyral. Per meshkuj qe kerkojne nje stilim te lehte dhe me pamje te shendetshme.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.