FORMING CREAM

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Forming CreamPasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral. Nje nga produktet me te... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Forming Cream
Pasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral.
Nje nga produktet me te preferuara per stilimin e flokeve.
Aplikohet mbi floke te thare per me shume kontroll, ose mbi floke te njome per me shume shkelqim.
E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert per meshkuj qe mban produktet Crew.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

FORMING CREAM

Lek 1,700.00