FIBER

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew FiberPasta stiluese per floket American Crew Fiber, jep kontroll te larte por pa shkelqim.Aplikojeni mbi floke te thare... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Fiber
Pasta stiluese per floket American Crew Fiber, jep kontroll te larte por pa shkelqim.
Aplikojeni mbi floke te thare plotesisht ose te njome duke e shtyre produktin nga rrenjet per ngritje dhe kontroll maksimal.
Nje sasi e vogel mjafton. Mund ta blini online ose ne sallonin me te afert per meshkuj qe mban produktet Crew.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

FIBER

Lek 1,700.00