American Crew Daily Conditioner

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 1000ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,000.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Daily ConditionerBalsam flokesh per meshkuj nga American Crew i cili hidraton pa i renduar floket. Vitamina B5 i le floket e bute, njekohesisht rozmarina dhe mentoli tonifikojne dhe gjallerojne skalpin.AplikimiPas shampos, masazhoni nje sasi te vogel mbi floke... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Daily Conditioner
Balsam flokesh per meshkuj nga American Crew i cili hidraton pa i renduar floket.
Vitamina B5 i le floket e bute, njekohesisht rozmarina dhe mentoli tonifikojne dhe gjallerojne skalpin.
Aplikimi
Pas shampos, masazhoni nje sasi te vogel mbi floke dhe skalp. Shperlajeni mire.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop