Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Daily Conditioner

Lek 1,200.00

Me informo kur te vije

American Crew Daily Conditioner

Balsam flokesh per meshkuj nga American Crew i cili hidraton pa i renduar floket. Vitamina B5 i le floket e bute, njekohesisht rozmarina dhe mentoli tonifikojne dhe gjallerojne skalpin.

Aplikimi
Pas shampos, masazhoni nje sasi te vogel mbi floke dhe skalp. Shperlajeni mire.