Mbaruar

ANTI-DANDRUFF SHAMPOO

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Anti Dandruf ShampooShampo profesionale qe zgjidhe dy nga problemet kryesore te lekures se kokes per meshkuj lufton zbokthin... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Anti Dandruf Shampoo
Shampo profesionale qe zgjidhe dy nga problemet kryesore te lekures se kokes per meshkuj
lufton zbokthin dhe largon yndyren. Kjo shampo revolucionare e terapise se kokes do t’i
lere floket dhe skalpin tuaj te fresket dhe te gjalleruar.
Perfitimet
  • Zink Pirithione: Ndihmon në parandalimin e kruajtjes dhe flakës të shoqëruar me zbokthin.
  • Rozmarina: Ndihmon në rregullimin e prodhimit të sebumit.
  • Ekstrakti i gjetheve të urtë: Pastron dhe gjallëron flokët dhe lëkurën e kokës.
  • Vaji i mentes dhe çajit: Qetëson dhe freskon flokët dhe lëkurën e kokës.
  • Silikonet: Përmirëson forcën e flokëve, riparon flokët e dëmtuar dhe shton vëllim.
  • Polimerët e Kuaternizuar: Ofron veti të forta kondicionimi.
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur. Lereni te veproje per dy minuta. Shpelajeni mire.
250ml

Vleresimet e klienteve

Ska vleresime Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes