ALTERNATOR FINISHING SPRAY

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Alternator Finishing SprayMundeson stilime flokesh me fleksibilitet dhe kontroll gjate gjithe dites.Aplikoni nje pompe dhe mund ti stiloni sipas... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Alternator Finishing Spray
Mundeson stilime flokesh me fleksibilitet dhe kontroll gjate gjithe dites.
Aplikoni nje pompe dhe mund ti stiloni sipas deshires.
Benefitet
  • Mundeson stilim fleksibel dhe te ndryshueshem gjate dites.
  • Mund ta ndryshoni stilimin menjehere vetem me duar.
  • Pa efekt ngjites dhe lahet shume lehte.
  • Jep nje pamje natyrale me force mesatare.
Perdorimi
Aplikoni 1 ose 2 pompa mbi floke te njome ose te thare plotesisht dhe i stiloni sipas deshires.
Ndryshoni stilimin gjate dites sa here te deshironi pa shtuar produkt.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ALTERNATOR FINISHING SPRAY

Lek 1,600.00