Mbaruar

ACUMEN RECHARGING HYDRATING CREAM

Lek 4,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Acumen Recharging Hydrating CreamKrem Hidratues dhe RigjeneruesBejini ball dites me kremin hidratues te shpejte per tu perthithur. Rringjalleron dhe ndihmon... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Acumen Recharging Hydrating Cream
Krem Hidratues dhe Rigjenerues
Bejini ball dites me kremin hidratues te shpejte per tu perthithur.
Rringjalleron dhe ndihmon ne elasticitetin e lekures.
Perberja nga ekstrakti i rrenjes se xhenxhefilit per shkelqim dhe butesi.
Benefitet
  • AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjente antioksidues dhe hidratues
  • Acid Hialuronik per te permiresuar hidratimin e lekures
  • Ekstrakt i rrenjes se xhinxhefilit per te permiresuar elasticitetin e lekures
  • Jo-komedogjene (nuk bllokon poret e lekures)
Perdorimi
Aplikojeni ne menyre te barabarte ne fytyre dhe ne qafen e lare, çdo dite.
190 ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes