ACUMEN RECHARGING HYDRATING CREAM

Lek 4,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Acumen Recharging Hydrating Cream Krem Hidratues dhe Rigjenerues.Bejini ball dites me kremin hidratues te shpejte per tu perthithur. Rringjalleron dhe ndihmon ne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Acumen Recharging Hydrating Cream 
Krem Hidratues dhe Rigjenerues.
Bejini ball dites me kremin hidratues te shpejte per tu perthithur.
Rringjalleron dhe ndihmon ne elasticitetin e lekures.
Perberja nga ekstrakti i rrenjes se xhenxhefilit per shkelqim dhe butesi.
Benefitet
  • AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjente antioksidues dhe hidratues
  • Acid Hialuronik per te permiresuar hidratimin e lekures
  • Ekstrakt i rrenjes se xhinxhefilit per te permiresuar elasticitetin e lekures
  • Jo-komedogjene (nuk bllokon poret e lekures)
Perdorimi
Aplikojeni ne menyre te barabarte ne fytyre dhe ne qafen e lare, çdo dite.
190 ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes