ACUMEN NOURISHING CREAM POMADE

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Acumen Nourishing Cream PomadeKrem ushqyes pomade i cili siguron kontroll dhe shkelqim te lehte. Zbut floket per nje pamje natyrale pa frizz.PerfitimetAC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojnë agjentet antioksidues... Lexo me shume

Mbaruar
Acumen Nourishing Cream Pomade
Krem ushqyes pomade i cili siguron kontroll dhe shkelqim te lehte.
Zbut floket per nje pamje natyrale pa frizz.
Perfitimet
AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojnë agjentet antioksidues dhe hidratues.
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel ne menyre te barabarte permes flokeve te thate
ose te thare me peshqir dhe modeloni sipas deshires.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes