Mbaruar

ACUMEN IN-SHOWER FACE WASH

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Acumen In-Shower Face WashLares e fytyreNisni çdo dite te hidratuar dhe te rafinuar me nje pastrues fytyre,per te hequr butesisht... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Acumen In-Shower Face Wash
Lares e fytyre
Nisni çdo dite te hidratuar dhe te rafinuar me nje pastrues fytyre,
per te hequr butesisht papastertite dhe yndyren
Benefitet
  • AC Acumen Comple permban vitamina qe kombinojne agjentet antioksidues dhe hidratues.
  • Acid Hialuronik per te permiresuar hidratimin e lekures.
  • Ekstrakt i rrenjes se xhinxhefilit per e permiresuar elasticitetin e lekures.
  • Pa vaj.
  • Le lekuren te fresket.
  • Largon yndyren dhe papastertite e teperta.
Perdorimi
Rekomandohet ne dush, masazhojeni butesisht mbi fytyre.
190ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes