ACUMEN EYE ENERGIZING HYDRATING GEL

Lek 2,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Acumen Eye Energizing Hydrating GelXhel hidratues per zonen e syve, i formuluar per te minimizuar shfaqjen e fryrjes, ndersa ndriçon... Lexo me shume

Mbaruar
Acumen Eye Energizing Hydrating Gel
Xhel hidratues per zonen e syve, i formuluar per te minimizuar shfaqjen e fryrjes,
ndersa ndriçon zonen perreth syve.
  • AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjentet antioksidues dhe hidratues
  • Acid Hialuronik per permiresimin dhe hidratimin e lekures
  • Ekstrakt i Rrenjes se xhinxhefilit per te permiresuar elasticitetin e lekures
  • Redukton tharjen, permireson pamjen e pergjithshme te lekures specifikisht ne zonen rreth syve.
Perdorimi
Kthejeni ne pozicionin ON, hidhni nje sasi te vogel ne gisht dhe rrotullohuni butesisht rreth zones se syve.
Kthehuni në pozicionin OFF pas çdo perdorimi.
15 ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ACUMEN EYE ENERGIZING HYDRATING GEL

Lek 2,900.00