ACUMEN DAILY THICKENING SHAMPOO

Lek 2,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Acumen Daily Thickening ShampooShampo ditore per floke te rralle dhe te holle pastron, heq papastertite dhe freskon koken. Ofron force... Lexo me shume

Mbaruar
Acumen Daily Thickening Shampoo
Shampo ditore per floke te rralle dhe te holle pastron, heq papastertite dhe freskon koken.
Ofron force dhe volumte flokeve. Vecanerisht kur perdoret se bashku me Scalp Revitalizer.
Benefitet
  • AC Acuman Complex permban vitamina qe kombinojnë agjentet antioksidues dhe hidratues.
  • Redukton keptjen dhe renien e flokeve me 80%, vecanerisht kur perdoret me American Crew Acumen Scalp Revitalizer.
Perdorimi
Floket duhet te jene te lagura plotesisht. Vendoseni ne koke dhe masazhojeni butesisht. Shpelajeni mire.
290ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ACUMEN DAILY THICKENING SHAMPOO

Lek 2,600.00