Acumen Clay Exfoliating Cleanser

Lek 2,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Acumen Clay Exfoliating Cleanser Nxirrni ne pah anen me te bute te lekures tuaj me kete pastrues fytyre prej balte. Heq me shpejtesi papastertite, ndersa zhvesh butesisht poret per te nxjerre nje lekure me te shnderitshme dhe me shkelqim.Benefitet AC Acumen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Acumen Clay Exfoliating Cleanser 
Nxirrni ne pah anen me te bute te lekures tuaj me kete pastrues fytyre prej balte.
Heq me shpejtesi papastertite, ndersa zhvesh butesisht poret per te nxjerre nje lekure me te shnderitshme dhe me shkelqim.
Benefitet
  • AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjentet antioksidues dhe hidratues
  • Acid Hialuronik per te permiresuar hidratimin e lekures
  • Ekstrakti i rrenjes se xhinxhefilit per te permiresuar elasticitetin e lekures
Perdorimi
Aplikoni ne menyre te barabarte ne te gjithe fytyren. Lereni te thahet. Shpelajeni teresisht me uje te ngrohte.
150 ml
  • Default Title
  • Acumen Eye Energizing Hydrating Gel
  • Acumen In-Shower Face Wash
Te gjitha:Lek 8,300.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop