Mbaruar

American Crew Acumen Classic Pomade

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Acumen Classic Pomade. Stilues me baze uji per kontroll mesatar dhe shkelqim mesatar. Siguron strukture dhe ju lejon ri-stilim dhe pas aplikimit.PerfitimetAC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjentet antioksidues dhe hidratues.PerdorimiAplikoni nje sasi te vogel ne menyre te barabarte permes... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Acumen Classic Pomade. 
Stilues me baze uji per kontroll mesatar dhe shkelqim mesatar.
Siguron strukture dhe ju lejon ri-stilim dhe pas aplikimit.
Perfitimet
AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjentet antioksidues dhe hidratues.
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel ne menyre te barabarte permes flokeve te thate
ose te thare me peshqir, stiloni sipas deshires.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop