Mbaruar

ACUMEN 24HR HAND & BODY HYDRATOR

Lek 2,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Acumen 24hr Hand & Body HydratorHidratues i  duarve dhe trupit Acumen 24 oresh Locion per duart dhe trupin qe perthithet shpejt... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Acumen 24hr Hand & Body Hydrator
Hidratues i  duarve dhe trupit Acumen 24 oresh
  • Locion per duart dhe trupin qe perthithet shpejt dhe e le lekuren te fresket dhe te hidratuar.
  • Siguron hidratim 24 ore
Benefitet
AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojne agjentet antioksidues dhe hidratues
Perdorimi
Aplikojeni butesisht ne te gjithe trupin pas dushit, ose kur ju nevojitet.
190 ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes