ACCELERATE

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

ACCELERATE – Spray qe thahet shpejt Cfare eshte? Spary qe thahet shpejt, per 60 sekonda! Ne dispozicion jane dy formula. -Sperkates... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Masa: 120ml

  • 120ml
  • 240ml
  • 30ml
  • 9ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

ACCELERATE – Spray qe thahet shpejt

Cfare eshte?

Spary qe thahet shpejt, per 60 sekonda! Ne dispozicion jane dy formula.

-Sperkates per aplikim te shpejte te pergjithshem.

-Pika per aplikim te vecante.

Perse ju nevojitet?

Redukton kohen e tharjes se xhelit Morgan Taylor. Thahet ne prekje per 1 minute dhe thahet plotesisht ne me pak se 8 minuta. Krijuar per pajtueshmeri te mire me top coat (shkelqyesin) Morgan Taylor. Kompleksi Bio-Organik me Panthenol eshte nje kompleks vitaminash dhe mineralesh per te krijuar nje shtrese mbrojtese rreth struktures se proteinave keratinike te lekures.

Kur perdoret?

Perfundim

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes