A LITTLE NAUGHTY

Lek 1,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Morgan Taylor - Akoma me shume ProfesionaleZgjat me shume. Ngjyra me te thella. Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale... Lexo me shume

Mbaruar
Morgan Taylor - Akoma me shume Profesionale
Zgjat me shume. Ngjyra me te thella.
Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat.
Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar, argjend te shndritshem dhe rrezatues
te gjitha te nxjerra nga toka. Te gjitha pigmentet jane te thella, te pastra dhe te bluara imet per shkelqim metalik, vezullues
si asnje here tjeter.
15 ml
Aplikimi
Hapi 1- Nail Prep
Lagni lint free wipes me Strip Ease Nail Laquer Remover
Limoni thonjte sipas forms se deshiruar.
Perdorni Pure Cleanse Surface Cleansing Spray per te pastruar thoin dhe veglat
Pastroni kutikulat.
Aplikoni nje shtrese te holle Stick With It Base Coat ne te gjithe siperfaqen e thojit.
Hapi 2- Aplikimi i manikyrit
Aplikoni 2 shtresa nga Morgan Taylor Nail Lacquer (Manikyr)
Hapi 3- Perfundimi
Aplikoni nje shtrese te holle Need for Speed Top Coat ne cdo thua
Apikoni nga 1 pike Remedy Renewing Cuticle Oil
Aplikoni Accelerate Quick Dry me pika ose spray ne cdo thua
Thajini 60 sekonda, ne total 5 minuta.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

A LITTLE NAUGHTY

Lek 1,100.00