E re

18G UNPLUGGED LED LIGHT

Brand: Gelish

Lek 60,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pjata zevendesuese magnetike LED 18GPLUS Pershtatet me Gelish LED 18G Plus with Comfort Cure. Nderrohet per tu pastruar kur nderrohet... Lexo me shume

Mbaruar

Pjata zevendesuese magnetike LED 18GPLUS

Pershtatet me Gelish LED 18G Plus with Comfort Cure. Nderrohet per tu pastruar kur nderrohet klienti. Reflekton driten nga llambat per nje ekspozim maksimal efikas. Magnetike per zevendesim te shpejte dhe te lehte. Pozicionim per secilin gisht per te drejtuar vendosjen e duhur te gishtave. Rezistent ndaj acetonit. Veshje celiku.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

18G UNPLUGGED LED LIGHT

Lek 60,000.00