180/180 GRIT FILE

Brand: Gelish

Lek 250.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

180/180 GRIT FILE Perdoret per rafinim dhe perfundim te cdo lloj siperfaqeje te thonjve artificial. Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

180/180 GRIT FILE

Perdoret per rafinim dhe perfundim te cdo lloj siperfaqeje te thonjve artificial.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop