150/150 GRIT FILE

Brand: Gelish

Lek 250.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

150/150 GRIT FILE I jep formon thonjve dhe perdoret per skedim te shpejte dhe zbutje te siperfaqes. Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

150/150 GRIT FILE

I jep formon thonjve dhe perdoret per skedim te shpejte dhe zbutje te siperfaqes.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop