TRANSPORTI

Transporti
Porosia pergatitet menjehere nese behet brenda orarit dhe dites se punes.
Çdo porosi konfirmohet me nje telefonate nga stafi perpara se te niset per te ju.
Porosite brenda Tiranes niset brenda dites (9am - 5pm).
Per porosite jashte Tiranes dergesa ju vjen per 2 dite pune.

Lista e Tarifave

 

  • Per blerjet me vlere nen 1,700lek transporti kushton 150lek.                     
  • Transport Falas per blerjet mbi 1,700lek.

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop