Rreth Kompanise

Duo Cosmetics eshte pjese e kompanise Sagema Sh.p.k e cila ofron produkte profesionale per Parukeri, Berber dhe Estetike (thonj), me shumice dhe pakice.
Ne faqen tone ju mund te gjeni produkte profesionale per floket si pershembull, stiluese, shampo, maska dhe trajtuese specifike kundra Renies Se Flokut, Kundra Yndyres ose Kundra Zbokthit.
Produktet si Boja e flokeve dhe Dekoloranti te cilat jane per aplikim ne parukeri nuk i tregtojme online.
-
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes