LATHER SHAVE CREAM

American Crew Lather Shave Cream
Krem rroje i mendafshte i cili krijon nje shkume te pasur dhe te trashe per nje zbutje te pakrahasueshme te qimes. Shtresa e trashe kremoze ndihmon ne ngritjen e qimes per nje rruajtje me te thelle, nderkohe qe mbron lekuren ndaj irritimeve dhe skuqjeve, duke e lene lekuren e bute dhe te hidratuar.
Testuar Dermatoligjikisht.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes