Uniq One Hair Treatment Green Tea Fragrance

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Imazh i Ri. Performance e pa KrahasueshmePer te festuar 10 vite suksesi, imazhi i Revlon Professional UniqOne eshte rinovuar plotesisht me nje dizenjo te re terheqese si dhe nje forme te permiresuar paketimi per aplikim me te thjeshte.Floke Perfekt ne... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Imazh i Ri. Performance e pa Krahasueshme
Per te festuar 10 vite suksesi, imazhi i Revlon Professional UniqOne eshte rinovuar plotesisht me nje dizenjo te re terheqese si dhe nje forme te permiresuar paketimi per aplikim me te thjeshte.
Floke Perfekt ne Çast
Sepse koha juaj eshte e çmuar.
Uniq One Hair Treatment ofron 10 benefite ne nje produkt spektakolare pa shplarje: rezultate profesionale ne çast, keshtu qe ju keni me shume kohe per gjera tjera te rendesishme.
FLOKE PERFEKT, PAVARESISHT LLOJIT TE FLOKUT
UniqOne ofron 10 benefite te nevojshme per çdo lloje floku, per trajtim dhe mirembajtje ne çdo vend dhe çdo kohe, floke te lagur apo te thare.
Trajtuesi multibenefit pa shplarje i cili ka revolucionalizuar industrine e parukerise ne te gjithe boten duke ofruar 10 benefite ne nje produkt spektakolar.
Uniq One Hair Treatment mund te beje mrekullira ne çdo vend dhe çdo kohe, mbi floke te lagur apo te thare.
Per ke rekomandohet?
Per te gjithe llojet e flokut. Spraj trajtues dhe shkriftues Uniq One ju mundeson qe te arrini rezultate profesionale sa hap e mbyll syte, keshtu qe ju mund te keni me shume kohe per gjera tjera te rendesishme.
10 BENEFITE REALE:

  1. RIPARON FLOKET E THATE & DEMTUAR

  2. FORCON FLOKET & REDUKTON KEPUTJET

  3. USHQEN & SHKRIFTON

  4. KONTROLLON FRIZZ

  5. HINDRATIM I MENJEHERSHEM

  6. MBROJTES NDAJ NXEHTESISE

  7. SHTON SHKELQIMIN & MBRON NGJYREN

  8. FLOKE TE BUTE & TE MENAXHUESHEM

  9. PARANDALON MAJAT E DYZUARA

  10. RIFRESKIM STILIMI


PERDORIMI
Mbi floke te lagur
1. Aplikoni disa spruco mbi direkt mbi floke duke ruajtur nje distance prej 20 cm.

2. Krihini floket me kreher.

3. Perfundoni si çdo here tjeter: tharese, pjaster ose ne menyre natyrale.

4. Perdorni produktin stilues te preferuar.

5. Sasia e sperkatjes sipas gjatesise se flokut. Te gjate: 10-15 / Mesatare: 7-12 / Te shkurter: 6-8.

Mbi floke te thare
1. Spruconi produktin mbi palmen e dores.

2. Shperndajeni midis duarve dhe aplikojeni nga mesi tek majat e flokut.

3. Nese nevojitet, rifreskoni stilimin me pjaster ose tharese.

4. Perdorni produktin tuaj te preferuar stilues.

5. Sasia e sperkatjes sipas gjatesise se flokut. Te gjate: 4-6 / Mesatare: 3-5 / Te shkurter: 2-3.

Formule Vegane
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop